A po co mi strona ? Przecież mam wystarczająco klientów...

 

Brak rozwoju + malejący zbyt = powolny upadek firmy

 

Pozostawanie w tyle za konkurencją, brak rozwoju w firmie powoduje powolny upadek firmy. Rynek, potrzeby klientów i technologia idzie do przodu. Firma także powinna dotrzymywać kroku zmianom techniczny. W innym przypadku nie będzie postrzegana jako poważna firma. Najważniejsze - rynek nigdy nie działa w sposób przewidywalny, Jest dobrze, za jakiś czasz może być gorzej.

Strona www to najlepsza, najbardziej widoczna wizytówka firmy. To jak klienci widzą stronę przekłada się na wizerunek firmy. Strona wygodna, funkcjonalna oraz estetyczna świadczyć będzie o tym jak firma dba o dobro klienta. Strona www powinna być przejrzysta by widz mógł bez problemu odnaleźć się na stronie.

Strona internetowa daje dostęp do ogromnej liczby użytkowników . Strony www dają możliwość dotarcia do nowych klientów i poprawiają komunikację z aktualnymi. Mogą przyczynić się do wzrostu obrotów oraz redukcji kosztów reklamy. Badania wśród polskich internautów pokazują, iż około 60% użytkowników postrzega firmę właśnie przez pryzmat stworzonej strony www.

wzrost

Bo strona dużo kosztuje ...

 

Dobra strona internetowa kosztuje dużo, to prawda!. Jednak lepiej mówić o tym ile strona internetowa jest warta, bo to jej wartość przekłada się na Twój zysk. Jeżeli zapłaciłem za  stronę 2000 zł i w ciągu jednego roku ta strona  dodatkowo  zarobi dla mnie, na czysto właśnie te 2000 zł. to koszt stworzenia strony w takim wypadku jest dla nas dużo czy mało?
A więc ile strona kosztuje? Przyjmując za zakres prac taką standardową wizytówkę firmową stworzoną w mojej firmie - jej koszt zaprojektowania wynosić będzie od 799zł  do ok. 2000 zł  w zależności od  zakresu prac oraz oczekiwanego efektu.

W skrócie strona internetowa to:

-Wizytówka firmy
-Źródło informacji na temat Twojej firmy oraz jej produktów
-Zaistnienie w sieci Internet
-Pokazanie się tam gdzie coraz więcej ludzi szuka Twojej firmy, produktów i Twoich usług

Dzięki stronie internetowej:

-Zyskujesz jedną z najbardziej skutecznych reklam
-Zyskujesz nowych klientów
-Pozwalasz się odnaleźć tym, którzy jeszcze nie znają Twojej firmy
-Zwiększasz sprzedaż
-I rozwijasz firmę

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *